Hakkımızda

ARAL ENDÜSTRİ ÜRÜNLERİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş. üretimine 1983 yılında başlamıştır. 8500 m² kapalı alan içinde kurulmuş tesisleri Mersin de, 4000 m² kapalı alan içinde kurulmuş tesisleri Keşan-Edirne de ve merkez ofisi İstanbul da bulunmaktadır..
Firmamız gıda üretiminde gerekli olan ISO 9001:2000, ISO 14001:2004, ISO 22000 ve HACCP belgelerine sahip olup, 2006 yılı içinde yaptığı teknoloji ve makina yatırımları ile üretimini dünya standartları üzerine çıkartmıştır.
Tesislerimiz dahilinde bakliyat, bulgur ve pirinç boylama, temizleme, işleme ve renge göre ayırmak için üç ayrı hat bulunmaktadır. Aynı anda 3 ayrı ürün işleme olanağı bulunan tesisimizdeki her hattın kapasitesi saatte 5 ton dur. İşlemenin yanı sıra, tesisimizde farklı paket tiplerinde 6 adet paketleme hattı bulunmaktadır.
Küp şeker üretim tesisimiz 1000g küp şeker, 750g küp şeker ve 500g şekilli şeker olmak üzere 3 hattan oluşmaktadır. Toplam kapasitesi günlük 60 ton dur ve bu kapasitenin 10 tonunu şekilli şeker hattı oluşturmaktadır.
Keşan-Edirne de bulunan çeltik işleme tesisimizin kapasitesi saatte 10 ton dur. İşlemenin yanı sıra, tesisimizde farklı paket tiplerinde 3 adet paketleme hattı bulunmaktadır.
Kendi markalarımız olan “NOBA”, “KİLER” ve “PRENSES” kaliteli ürün arayan firmalar ve tüketiciler tarafından talep edilmektedir.
Firmamız dünyanın bir çok ülkesine ürünlerini ihraç etmektedir, bunlar ABD, Kanada, İngiltere, Fransa, Italya, Almanya, Libya, Lübnan, Kuveyt, Dubai ve diğer Arap ülkeleridir.
Yurt içi pazarında ise KOÇ Grubunun alt kuruluşu olan, 8 ana depasu ile 350 kişiye istihdam eden DÜZEY Pazarlama firmasıyla beraber çalışmaktayız. Böylece Türkiye deki her noktaya ulaşma gücüne sahibiz.

Vizyon ve Misyon

  • En son teknolojiden yararlanarak, en hijyenik ortamlarda müşterilerimize en kaliteli ürünü sunmak
  • Müşteri ile firmamız arasında maksimum güveni sağlamak
  • Gelişen yatırımlarımızla insan hayatlarını kolaylaştırıcı ürünler sunmak
  • Tüketicinin sağlıklı, kaliteli ve temiz ürünleri sofralarında görmesi için çalışan, örnek bir kuruluş olmak

© 2018 Aral Gıda. All rights reserved